Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Weight
ja: ウェイト

en: Large
ja: 大

en: Node links
ja: ノードリンク

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Medium
ja: 中程度

en: General Settings
ja: 基本設定

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Automatic
ja: 自動

en: German
ja: ドイツ語

en: Locations
ja: 場所

en: Tweet
ja: ツイート

en: Layout style
ja: レイアウト スタイル
