Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Weight
ru: Вес

en: Large
ru: Большой

en: Node links
ru: Ссылки материала

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Medium
ru: Средний

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Automatic
ru: Автоматически

en: German
ru: Немецкий

en: Locations
ru: Места

en: Tweet
ru: Твит
