Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: German
eu: Alemanera

en: About
eu: (r)i buruz
