Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: About
gu: વિશે
