Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: German
hi: जर्मन

en: About
hi: के बारे में
