Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Automatic
hr: Automatski

en: German
hr: Njemački

en: About
hr: Opis
