Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: About
km: អំពី
