Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: About
sq: Informacione
