Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
