Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Language
he: שפה

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Automatic
he: אוטומטי

en: German
he: גרמנית

en: About
he: אודות
