Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: About
jv: Ngenani
