Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: German
ka: გერმანული
