Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: About
ku: دەربارە
