Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Medium
sl: Srednja

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: About
sl: O modulu
