Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: About
ta: பற்றி
