Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: About
ug: ھەققىدە
