Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: German
ar: ألمانية

en: About
ar: حول
