Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Medium
bn: মাঝারি

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Japanese
bn: জাপানী

en: German
bn: জার্মান

en: About
bn: সম্পর্কে
