Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Language
et: Keel

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: German
et: Saksa keel

en: About
et: Programmist
