Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: German
is: Þýska

en: About
is: Um
