Tweet Button (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: German
mn: Герман
