Tweet Button (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Japanese
pt: Japonês

en: Automatic
pt: Automático

en: German
pt: Alemão

en: About
pt: Sobre

en: Tweet Button
pt: Botão Tweet

en: Administer Tweet Button
pt: Administrar Tweet Button

en: Access Tweet Button
pt: Acessar Tweet Button
