TweetMeme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Category
af: Kategorie

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Normal
af: Normaal

en: News
af: Nuus
