TweetMeme (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
