TweetMeme (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
