TweetMeme (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Category
bs: Kategorija

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Style
bs: Stil
