TweetMeme (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Category
cy: Categori

en: All
cy: I gyd

en: Header
cy: Pennawd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Style
cy: Arddull
