TweetMeme (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
