TweetMeme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Category
el: Κατηγορία

en: All
el: Όλες

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Style
el: Στυλ

en: Compact
el: Συμπαγής
