TweetMeme (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Category
et: Kategooria

en: All
et: Kõik

en: Header
et: Päis

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Normal
et: Tavaline

en: Full view
et: Täisvaade

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Domain
et: Domeen

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Style
et: Stiil

en: News
et: Uudised

en: Videos
et: Videod

en: Compact
et: Kompaktne
