TweetMeme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Category
eu: Kategoria

en: All
eu: Guztiak

en: Header
eu: Goiburua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Domain
eu: Domeinua

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Style
eu: Estiloa

en: News
eu: Berriak
