TweetMeme (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Category
fa: دسته بندی

en: All
fa: همه

en: Header
fa: سربرگ

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Normal
fa: عادی

en: Full view
fa: مشاهده بصورت کامل

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Style
fa: سبک
