TweetMeme (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Category
is: Flokkur

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: All
is: Allt

en: Header
is: Haus

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Style
is: Stíll

en: News
is: Fréttir
