TweetMeme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Category
ja: カテゴリー

en: Number of items
ja: 項目数

en: All
ja: すべて

en: Header
ja: ヘッダー

en: Filter
ja: フィルター

en: Location
ja: 場所

en: Normal
ja: ノーマル

en: Width
ja: 幅

en: Media
ja: メディア

en: Domain
ja: ドメイン

en: Filter by
ja: フィルター

en: Channel
ja: チャンネル

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Style
ja: スタイル

en: Compact
ja: コンパクト
