TweetMeme (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Category
ka: კატეგორია

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Style
ka: სტილი
