TweetMeme (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Category
kk: Категория

en: All
kk: Барлық

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы
