TweetMeme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Category
lt: Kategorija

en: All
lt: Visi

en: Header
lt: Antraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Domain
lt: Domenas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Style
lt: Stilius

en: Compact
lt: Glaustai
