TweetMeme (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Category
nn: Kategori

en: All
nn: Alle

en: Header
nn: Topptekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad
