TweetMeme (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Category
te: వర్గం

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Style
te: శైలి
