TweetMeme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Number of items
vi: Số mục

en: All
vi: Tất cả

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: Normal
vi: Bình thường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Domain
vi: Miền

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: News
vi: Tin tức

en: Videos
vi: Phim
