TweetMeme (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Category
ast: Categoría

en: All
ast: Too

en: Header
ast: Encabezáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Width
ast: Anchu

en: Domain
ast: Dominiu
