TweetMeme (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Category
bg: Категория

en: All
bg: Всички

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия
