TweetMeme (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Category
da: Kategori

en: Number of items
da: Antal elementer

en: All
da: Alle

en: Header
da: Overskrift

en: Location
da: Lokation

en: Full view
da: Fuldskærmsvisning

en: Width
da: Bredde

en: Domain
da: Domæne

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Style
da: Typografi

en: News
da: Nyheder

en: Videos
da: Videoer

en: Compact
da: Kompakt
