TweetMeme (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Category
he: קטגוריה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: All
he: הכל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Normal
he: נורמלי

en: Full view
he: היפט מלא

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Style
he: סגנון

en: News
he: חדשות

en: Compact
he: קומפקטי
