TweetMeme (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Category
hi: वर्ग

en: All
hi: सभी

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Location
hi: स्थान

en: Normal
hi: सामान्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Style
hi: अंदाज

en: Border Color
hi: बॉर्डर का  रंग

en: Compact
hi: सघन
