TweetMeme (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Category
hr: Kategorija

en: All
hr: Svi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Domain
hr: Domena

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Style
hr: Stil
