TweetMeme (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Category
jv: Kategori

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Width
jv: Ambané
