TweetMeme (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Category
mn: Ангилал

en: All
mn: Бүгд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Domain
mn: Домэйн
