TweetMeme (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Category
mr: वर्ग

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी
