TweetMeme (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ
